2.4 C
Czech Republic
23. ledna 2022
DomůPolitikaVolby by znovu v Česku vyhrálo s přehledem hnutí ANO i když...

Volby by znovu v Česku vyhrálo s přehledem hnutí ANO i když jeho šéf lže, jak když tiskne!

Volby do Poslanecké sněmovny by v listopadu vyhrálo s přehledem hnutí ANO s téměř 30 procenty, druhá je koalice SPOLU a třetí PirSTAN.

Výsledky vyplývají z volebního modelu agentury Median.

Volby by v listopadu opět vyhrálo hnutí ANO, kterému model přisoudil 29,5 procent. Následuje koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09 s 26 % hlasů, následuje uskupení Pirátů a STAN s 16,5 procenty. Čtvrté SPD model přisuzuje 8,5 procent hlasů. Nikdo další by se opět do Poslanecké sněmovny nedostal.

PSALI JSME: Šéf SPD se pohádal s Pekarovou Adamovou

ČSSD a KSČM by se do Poslanecké sněmovny ani v listopadu nedostaly, shodně jim model přisuzuje 4,5 % hlasů. Přísaha by získala čtyři procenta a Trikolóra Svoboda Soukromníci tři procenta hlasů.

Potenciál ANO je 33 procent, SPOLU 31,5 procenta, PirSTAN 22,5 procenta a SPD 13 procent. Volební potenciál klesl u ČSSD, KSČM, hnutí Přísahy a Trikolóry.

Prezident a jmenování nové vlády

Mnoho lidí z řad široké veřejnosti aktuálně poukazuje na skutečnost, že podzimní volby v Česku byla „šaškárna,“ neboť prezident republiky pravděpodobně úmyslně protahuje jmenování nové vlády. 

Lidé v Česku nechápou… Jestliže mohl prezident republiky, t.č. naprosto nedůstojným způsobem (nemocný a nakažen covidem-19) jmenovat Petra Fialu (ODS) novým premiérem naší země, proč takto nedůstojně rovnou nejmenoval ze svého hradního akvária celou novou vládu a všechny její členy naraz? Hovořit s nimi mohl rovněž naraz, nikoliv takto, jak činí nyní postupně s každým zvlášť.

Díky tomu máme starou a doposud nejmenovanou novou vládu a také dva „NEfungující“ premiéry. Dosluhující vláda premiéra Babiše nařídí něco, co by údajně nová (doposud nejmenovaná) vláda premiéra Fialy nikdy neudělala a naopak. Politické dohady, komplikace a především politická nefunkčnost a nestabilita ústavních činitelů. To je aktuální politická situace v Česku.

Neřeší se (nebo jen okrajově) aktuálně důležitá témata ani potřebné zákony, které končí „uklizeny“ v poslaneckém šuplíku, jako nevyřešené či odložené a nikoho to netrápí. Jediné, co z toho všeho je jsou zmatky, dohady a neskutečný chaos. Welcome in Czech Republic. 

Lidé už toho začínají mít plné zuby! 

Dosluhující vláda premiéra nutno podotknout stále trestně stíhaného Babiše v demisi si dělá a samozřejmě vždy v minulosti dělala, co se jí zachtělo, bez ohledu na skutečnosti, že mnoho jejich tzv. vládních opatření či nařízení jim smetl Nejvyšší soud ze stolu (pro upřesnění jich bylo víc než 40) a poukázal na skutečnost, že jsou a byly v rozporu z platnou právní legislativou České republiky. Opět to nikoho netrápí a nezajímá… 

Premiér Babiš a jeho neustálé lži VS dezinformace

Premiér Babiš a nejen on neustále poukazují na nejrůznější mediální lži a dezinformace ohledně například pandemie koronaviru, které se objevují na sociálních sítích a nejrůznějších webech na internetu, ale bohužel sám Babiš, již zapomněl na to, že existují v dnešní moderní době média a video záznamy, které archivují jeho výroky v mediích či na jeho tiskových konferencích, které pořádal a pořádá. 

Jeden příklad za všechny… aneb kdo pak nám nejvíce lže

Sám Andrej Babiš na počátku pandemie a na počátku očkování lidí vakcínami proti koronaviru tvrdil, že jeho vláda NIKDY (toto sdělil opakovaně) NIKDY nebude zasahovat do základní listiny práv a svobod občanů, že očkování proti covidu-19 je DOBROVOLNÉ a vždy bude, a NIKDY nebude jeho vláda kohokoliv do očkování nutit a podobně. A nyní…

PSALI JSME: Povinné očkování v Česku míří do Sbírky zákonů

A nyní holá realita. Povinně se budou muset nechat očkovat senioři či všichni zaměstnanci složek Integrovaného záchranného systému, pracovníci v sociálních službách a podobně. Vláda dosluhujícího premiéra Babiše opět nařídila nouzový stav. Bylo to nutné? Skutečně nutné?! Opět se zasahuje tvrdě do základní listiny práv a svobod občanů, opět se omezuje podnikání v Česku, viz nařízené otevírací doby restaurací a barů a podob. To je to Babišovo NIKDY?!

„Pojďme se všichni očkovat (plným očkováním, tedy druhou dávkou např. od spol. Pfizer) a  udělejme společně za koronavirem tečku,“ prohlašoval opakovaně Babiš na sociálních sítích, internetu a v mediích. Bohužel, již zapomněl pravděpodobně dodat, že se lidé budou muset nejspíše povinně (vše tomu nyní nasvědčuje) nechat očkovat á co půl roku 3,4,5…a další vakcinační dávkou, aby mohli chodit do práce, do restaurací či jezdit na dovolené a podobně. To je tedy tečka, jak hrom!

Na sociální síti facebook se objevil autentický sestřih vládních nařízení a výroků premiéra Babiše v demisi z původních tiskových konferencí, který se rozhodla naše redakce sdílet a zveřejnit v plném znění.

Však posuďte sami, kdo nejvíce v Česku lže a roznáší nejrůznější dezinformace. 

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY

Kouzelná propiska Pekarové změní životy Čechů

Šéfová Poslanecké sněmovny a předsedkyně hnutí TOP 09 Markéta Pekarová Adamová byla nedávno na své první pracovní cestě na Slovensku.

Za sobotu přibylo 18 334 nově nakažených koronavirem

Ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo sobotní statistiky nově nakažených lidí v České republice koronavirem.

Hokejista Hrabík rasistického gesta lituje, trest si odpyká

Hokejista Kryštof Hrabík se omluvil za rasistické gesto, kvůli němuž vyfasoval v nižší zámořské soutěži AHL zákaz účasti na 30 zápasech.

Komunisté jsou připraveni bojovat za zájmy pracujících a seniorů

Programové prohlášení nové vlády Petra Fialy je spojením velmi obecných a přitom značně rozporuplných slibů a také ambicí.

Tragická nehoda na Karvinsku. Zraněno bylo několik lidí, jeden muž zemřel

V obci Horní Těrlicko na Karvinsku došlo, v pátek odpoledne k tragické dopravní nehodě, která si vyžádala zásah všech záchranných složek.

Vít Rakušan: Ochrana vnější hranice je naší prioritou

Dobře chráněné vnější hranice EU nebo užší spolupráce se třetími zeměmi jako prevence proti nelegální migraci.

Česká pošta bude propouštět! Bude rušit 669 pracovních míst

V květnu letošního roku čeká Českou poštu zrušení 669 pracovních míst. Především to budou místa manažerská a úřednická.

Za pátek přibylo v Česku 26 597 nových případů covidu-19

Laboratoře v České republice odhalily za pátek 26 597 nových případů covidu-19, což je dvojnásobek toho, co před týdnem.

Odmítáme ruskou agresi a stojíme plně za vámi, řekla Pekarová ukrajinskému velvyslanci

Předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) se opět vyjádřila na zahraničněpolitické téma.

V nemocnicích ubývá pacientů s covidem-19, ovšem ministerstvo hlásí dalších 30 tis. nakažených

Čtvrteční testy na covid-19 v Česku prokázaly 26 907 nově nakažených koronavirem k tomu je nutné přičíst také 3 631 reinfekcí.