DomůPolitikaUsnesení Výkonné rady ODS

Usnesení Výkonné rady ODS

Výkonná rada ODS aktuálně zveřejnila své povolební programové usnesení. UdálostiExtra.cz o tom aktuálně informoval mluvčí ODS Václav Smolka.

  • VR ODS děkuje všem voličům za podporu pro koalici SPOLU ve volbách. Oceňuje vůli voličů, kteří rozhodli o povolebním uspořádání Poslanecké sněmovny. Vedle úspěchu ODS v rámci koalice SPOLU je dobrou zprávou i odstavení komunistů po 30 letech od sametové revoluce z podílu na moci.
  • VR ODS děkuje všem svým kandidátům, členům a dobrovolníkům za obrovské úsilí a práci odvedenou před volbami pro vítězství hodnotové politiky.
  • VR ODS deklaruje pevné odhodlání, aby budoucí vláda přinesla slibovanou ZMĚNU – řešení skutečných problémů naší země a kroky, které nerozdělují, ale naopak sjednocují společnost. Cílem budoucí vlády je na prvním místě zastavení rychlého zadlužování státu, modernizace vzdělávání, ořezání zbytečné byrokracie, investice do infrastruktury a zlepšení dostupnosti bydlení. Důvěru voličů ve volbách vnímáme s pokorou jako unikátní příležitost pro Českou republiku, aby vytvořila lepší podmínky pro život svých občanů, modernizovala se a dál stavěla na hodnotách polistopadového vývoje.

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Nebojte se mluvit s lékařem, nabádá pacientská organizace revmatiky

Roky trpěli zbytečně, protože se báli lékaře požádat o změnu léčby – i takto zní příběhy pacientů s revmatoidní artritidou.

Smutný pondělní rekord jihomoravských krajských záchranářů

V posledních týdnech zažívají záchranáři obrovský nápor. Zvyšují se počty tísňových volání, realizovaných výjezdů a covidových pacientů.

Za úterý přibylo v Česku 21 973 nově nakažených covidem-19

V úterý testy odhalily 21 973 nově nakažených v republice. Minulé úterý jich bylo 25 891.

Dva premiéři a nefunkční prezident, veřejnost je pobouřena

Velkou vlnu kritiky vzbudilo jednání prezidenta Zemana, který se ne příliš důstojně aktuálně schází s novými kandidáty na ministry.

Liberecká krajská záchranka má akreditaci svědčící o kvalitě služeb

Liberecká krajská záchranka získala osvědčení v oblasti kvality a především bezpečí poskytované zdravotnické i lékařské péče.

Babiš a Fiala chtějí během týdne naočkovat milion lidí posilující dávkou

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a designovaný předseda vlády Petr Fiala (ODS) podpořili projekt Naočkujme milion lidí posilující dávkou.

Babiš s Fialou podpořili protiepidemický projekt

Iniciativa Lékaři pomáhají Česku dnes prezentovala projekt Naočkujeme milion lidí posilující dávkou za týden a pomozme našim zdravotníkům.

Jednou z nejčastějších plastických operací v Česku je úprava víček

Trend estetických zákroků je na vzestupu. Za plastické operace Češi ročně utratí okolo dvou miliard korun.

Praktičtí lékaři „jedou na hraně“

Fungují na plné obrátky a začínají se přehřívat. I tak by šlo popsat současný stav v ordinacích praktických lékařů v České republice.

V Česku za pondělí přibylo 17 599 nakažených koronavirem

Epidemie sílí. Laboratoře v Česku za pondělí zveřejnily počty nově nakažených covidem-19, bylo jich 17,5 tisíce lidí.