Komunisté proti vládě v sobotu na Václaváku

Publikuje: Nikola Macáková — 15. 09. 2022
Zdroj: Roman Roun
Úvodní stránka » Politika » Komunisté proti vládě v sobotu na Václaváku

V sobotu 17. září 2022 od 14:00 hodin proběhne na pražském Václavském náměstí protivládní demonstrace KSČM.

Plánovaná demonstrace se tak opět zapojí do série probíhajících protestů proti asociálním krokům kabinetu Petra Fialy (ODS) UdálostiExtra.cz o tom dnes informoval mluvčí KSČM Roman Roun.

„Chceme lidi mobilizovat proti neschopné vládě, protože každé vyjádření odporu proti Fialovu kabinetu má smysl. Komunisté budou aktivně pořádat řadu vlastních protivládních akcí a účastnit se i akcí odborářů či jiných politických subjektů,“ říká předsedkyně ÚV KSČM a europoslankyně Kateřina Konečná.

Kromě Konečné vystoupí na akci kandidát KSČM na prezidenta ČR Josef Skála, ekonom Jiří Janák, bývalý poslanec a člen stínové vlády KSČM Pavel Hojda, lídr komunistů pro volby do Zastupitelstva hlavního města Prahy a místopředseda KSČM Milan Krajča, bývalý předseda Valného shromáždění OSN a poslanec Jan Kavan a řada dalších odborníků nabízejících řešení současné energetické a ekonomické krize.

„Komunisté od června realizovali celou řadu protestních akcí po celé České republice a budou v nich pokračovat i nadále,“ doplnil závěrem mluvčí KSČM Roman Roun

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Portál UdálostiExtra.cz je soukromý projekt zcela bez dotací či jakékoliv jiné státní podpory. Přinášíme zajímavé zprávy a události z domova i ze světa. Zaměřujeme se také na magazínové rubriky a vše, co je čtené, komentované a zajímavé.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání