2.6 C
Czech Republic
23. ledna 2022
DomůMagazínyŽilková promluvila o tom, jak jí „balil“ zesnulý zpěvák Karel Gott

Žilková promluvila o tom, jak jí „balil“ zesnulý zpěvák Karel Gott

O zpěvákovi Karlu Gottovi se ví, že ženy byly vždy jeho velkou slabostí. Několik let byla jeho milenkou režisérka a designérka Kovácsová.

Šíři se spekulace, že s Kovácsovou měl mít zpěvák i syna. Informace zveřejnila zahraniční redakce portálu snews.com.

Jeho osudovou ženou se stala Ivana Gottová, kterou herečka Veronika Žilková jistě nepotěšila informací, že se Gott snažil také o ni. Na tom by nebyl nic tak špatného, kdyby v té době už nebudoval vztah s Ivanou.

Veronika Žilková vydala svou knihu s názvem Dělte dvěma. Právě z této kniha vzešla informace o tom, jak se ji Karel Gott snažil sbalit. Veronika popsala celou situaci, jak na ni Karel šel… 

„Karel Gott se mě snažil sbalit na charitu. V té době začínal chodit s Ivankou a já jsem v té době spolupořádala a moderovala plesy vozíčkářů, na které bylo velmi těžké sehnat sponzory. A tak jsme s Jirkou Hudlerem (hokejista a bývalý partner její dcery Agáty – pozn. red.) vymysleli, že budeme dražit podepsané kravaty slavných. Měla jsem kravaty od všech hokejistů, sportovních komentátorů a podobně, ale chyběl mi zlatý hřeb. A tím měla být kravata Karla Gotta,“ uvedla Veronika.

Žilková telefonicky kontaktovala Karla Gotta a ten jí dal slib, že kravatu poskytne. Když už se blížil ples, Veronika kravatu stále neměla.

„V den plesu mi konečně zavolal a řekl, ať si pro ni přijdu na Bertramku. Měla jsem auto špinavých lísek od jablek, které jsem vezla do moštárny, a proto jsem ho zaparkovala za rohem. V domácím oblečení jsem zazvonila na Bertramce. A najednou jako by začal film. Otevřela se zlatá brána, ve dveřích se zjevil Karel Gott v bleděmodrém župánku a řekl mi, že si pro tu kravatu musím jít dovnitř,“ vypráví Žilková.

Veronika nechtěla mistra odmítnou a tak šla dát do jeho domu.

„Malinko mě polilo horko. Vešla jsem, Karel natáhl ruku a za mými zády se ozvalo cvak, cvak. Zamkl. Zrudla jsem a řekla: ‚Mistře, ta kravata tu cenu nemá.‘ Pravděpodobně jsem ho pobavila, ještě chvilku mě lákal na šampaňské a pak že musí najít etuji na tu kravatu. Nejdřív jsem nevěděla, co to je, ale pak jsem si odvodila, že to bude krabička. Nakonec mi tu kravatu podepsal, předal, odemkl dveře a trval na tom, že mě půjde vyprovodit k autu,“ pokračuje dále.

Veronika ve své knize píše, že když ji Karel vyprovázel k autu, měl na sobě modrý župan.

„Vzpomínám si, jak se opřel o auto, za ním svítila Bertramka, a řekl: ‚Veroniko, možná že ne dnes, ale jednou se kamínek na tom vašem pevném domácím krbu může pohnout a pak…‘ Nechal konec věty takhle ve třech tečkách a odešel“.

Když pak sedla auta, celá rozrušená nevěřila, co se právě stalo.

„Sedla jsem si úplně zkoprněle do auta a začala ječet: ‚Ty vole, mě balil Karel Gott!‘ Kravatu jsme večer vydražili, a on tak přispěl na dobrou věc. Ale stále trvám na tom, že tu cenu, kterou za ni chtěl, neměla,“ zakončila Veronika své vyprávění.

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY

Kouzelná propiska Pekarové změní životy Čechů

Šéfová Poslanecké sněmovny a předsedkyně hnutí TOP 09 Markéta Pekarová Adamová byla nedávno na své první pracovní cestě na Slovensku.

Za sobotu přibylo 18 334 nově nakažených koronavirem

Ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo sobotní statistiky nově nakažených lidí v České republice koronavirem.

Hokejista Hrabík rasistického gesta lituje, trest si odpyká

Hokejista Kryštof Hrabík se omluvil za rasistické gesto, kvůli němuž vyfasoval v nižší zámořské soutěži AHL zákaz účasti na 30 zápasech.

Komunisté jsou připraveni bojovat za zájmy pracujících a seniorů

Programové prohlášení nové vlády Petra Fialy je spojením velmi obecných a přitom značně rozporuplných slibů a také ambicí.

Tragická nehoda na Karvinsku. Zraněno bylo několik lidí, jeden muž zemřel

V obci Horní Těrlicko na Karvinsku došlo, v pátek odpoledne k tragické dopravní nehodě, která si vyžádala zásah všech záchranných složek.

Vít Rakušan: Ochrana vnější hranice je naší prioritou

Dobře chráněné vnější hranice EU nebo užší spolupráce se třetími zeměmi jako prevence proti nelegální migraci.

Česká pošta bude propouštět! Bude rušit 669 pracovních míst

V květnu letošního roku čeká Českou poštu zrušení 669 pracovních míst. Především to budou místa manažerská a úřednická.

Za pátek přibylo v Česku 26 597 nových případů covidu-19

Laboratoře v České republice odhalily za pátek 26 597 nových případů covidu-19, což je dvojnásobek toho, co před týdnem.

Odmítáme ruskou agresi a stojíme plně za vámi, řekla Pekarová ukrajinskému velvyslanci

Předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) se opět vyjádřila na zahraničněpolitické téma.

V nemocnicích ubývá pacientů s covidem-19, ovšem ministerstvo hlásí dalších 30 tis. nakažených

Čtvrteční testy na covid-19 v Česku prokázaly 26 907 nově nakažených koronavirem k tomu je nutné přičíst také 3 631 reinfekcí.