DomůMagazínySoukalová zveřejnila čerstvé fotky s dcerkou, jsou božské

Soukalová zveřejnila čerstvé fotky s dcerkou, jsou božské

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová si mateřství užívá naplno. Na soc. sítích tak často zveřejňuje nejrůznější snímky ze svého soukromí.

Nyní se podělila o rozkošné fotky se svou malou dcerkou a komplimenty se jen hrnuly.

Na instagramovém profilu zveřejnila Gábina fotku, jak sedí v lese se svou rozkošnou dcerkou. „Užíváme si sanšajn a zdravíme z procházky,“ napsala bývalá sportovkyně a moderátorka.

Na pochvaly a komplimenty nemusela Soukalová dlouho čekat, ty se totiž jen hrnuly. „Moc vám to sluší, holky,“ zaznělo v jednom komentáři. „To je nádhera,“ uvedla její sledující.

„Gábinko, tobě to tak sluší, jsi opravdu krásná maminka, také bych chtěla takhle jednou vypadat po porodu. Pozdravuj ode mě maličkou,“ napsala jí další uživatelka.

Lidé Gábině často psali, jak je krásná a jak jí mateřství moc svědčí. „Sluší vám to moc,“ znělo například.

Na Facebooku se pak pochlubila fotkou, na které je jen její dcerka. Ta leží na dečce s nápisem Láska a na sobě má rozkošný obleček s čepicí s ušima. Takové fotky dojaly nejednoho jejího fanouška. „Ta je tak nádherná. Moc se ti povedla, Gábi. Krásnou neděli i vám, holky,“ vzkázala jí jedna z uživatelek.

„Nádherná holčička,“ uvedla další fanynka. „Moc gratuluji Gabčo k dcerušce. Nechť vám stále dělá radost a kvete jako růže květ,“ stálo v další reakci.

Gabriela Soukalová

Gabriela Soukalová, je bývalá česká reprezentantka a dvojnásobná stříbrná medailistka z Olympijských her 2014 v Soči v biatlonu. V roce 2017 se stala prvním biatlonistou, který vyhrál českou anketu Sportovec roku v kategorii jednotlivců, a popáté se umístila v elitní desítce nejlepších českých sportovců.

Poslední závody absolvovala na jaře 2017, v další sezóně nestartovala kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům a ke sportu se nevrátila ani v následujícím ročníku. V květnu 2019 oficiálně oznámila ukončení své sportovní kariéry.

Co se týče jejího soukromého života, v září 2020 Soukalová potvrdila, že se rozvádí. Jako partneři se s manželem podle jejích slov rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod tak byla jen formalitou.

„V současné chvíli je Gábina šťastná s novým partnerem. Na začátku března navíc pár oznámil radostnou novinku, že čekají prvního potomka. V září 2021 se jim narodila dcera Izabela Gabriela,“ doplnila zahraniční redakce portálu sputniknews.com, která o tom dnes informovala.

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Sopranistka Lenka Graf se spojila s Jaroslavem Svěceným v modlitbě Ave Maria

Ave Maria je oblíbeným textem hudebníků všech epoch. Nyní se dočkala další verze v podání sopranistky Lenky Graf a houslisty J. Svěceného.

Nebojte se mluvit s lékařem, nabádá pacientská organizace revmatiky

Roky trpěli zbytečně, protože se báli lékaře požádat o změnu léčby – i takto zní příběhy pacientů s revmatoidní artritidou.

Smutný pondělní rekord jihomoravských krajských záchranářů

V posledních týdnech zažívají záchranáři obrovský nápor. Zvyšují se počty tísňových volání, realizovaných výjezdů a covidových pacientů.

Za úterý přibylo v Česku 21 973 nově nakažených covidem-19

V úterý testy odhalily 21 973 nově nakažených v republice. Minulé úterý jich bylo 25 891.

Dva premiéři a nefunkční prezident, veřejnost je pobouřena

Velkou vlnu kritiky vzbudilo jednání prezidenta Zemana, který se ne příliš důstojně aktuálně schází s novými kandidáty na ministry.

Liberecká krajská záchranka má akreditaci svědčící o kvalitě služeb

Liberecká krajská záchranka získala osvědčení v oblasti kvality a především bezpečí poskytované zdravotnické i lékařské péče.

Babiš a Fiala chtějí během týdne naočkovat milion lidí posilující dávkou

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a designovaný předseda vlády Petr Fiala (ODS) podpořili projekt Naočkujme milion lidí posilující dávkou.

Babiš s Fialou podpořili protiepidemický projekt

Iniciativa Lékaři pomáhají Česku dnes prezentovala projekt Naočkujeme milion lidí posilující dávkou za týden a pomozme našim zdravotníkům.

Jednou z nejčastějších plastických operací v Česku je úprava víček

Trend estetických zákroků je na vzestupu. Za plastické operace Češi ročně utratí okolo dvou miliard korun.

Praktičtí lékaři „jedou na hraně“

Fungují na plné obrátky a začínají se přehřívat. I tak by šlo popsat současný stav v ordinacích praktických lékařů v České republice.