Na otevření nového showroomu v Nupakách se potkali dětské herecké hvězdy i břichomluvec

Publikuje: David Bárta — 07. 05. 2022
Úvodní stránka » Magazíny » Na otevření nového showroomu v Nupakách se potkali dětské herecké hvězdy i břichomluvec

Dvě dětské herecké hvězdy Regina Řandová (dříve Zahradníková) a Pavel Mang, v dobách svého mládí a dospívání zářily ve filmech a seriálech.

Bývalé dětské herecké hvězdy zářily, mj. například ve filmech Bota jménem Melichar nebo Cirkus Humberto. Vzájemně se ale neznaly, to se jim podařilo až teď. A to díky autům, respektive v rámci otevření nejmodernějšího showroomu v ČR Auto Opat v pražských Nupakách.

Kromě toho se na auta KIA, která společnost nabízí, ale i na další vozy v rámci největšího a několikapatrového salonu ojetých vozidel, přišli podívat, ale i pozvané hosty pobavit – český břichomluvec světového formátu Zdeněk Polách se svým Matýskem, který rozesmál jak majitele salonu a oslavence Richarda Opata, tak třeba houslistku a nastávající maminku Markétu Muzikářovou.

„Já jsem se skvěle bavila, zvlášť u vystoupení pana Polácha s jeho loutkou Matýskem, a kdo mě taky hodně bavil byl ten mladý saxofonista René Junior. Saxík je vážně ´sexy´nástroj,“ podotkla houslistka Markéta Muzikářová, které souhlasně přikyvovala herečka a dabérka Regina Řandová. 

[ngg src=“galleries“ ids=“49″ display=“basic_slideshow“]

Ta si pozvání jako zákaznice Auto Opat, pochvalovala z mnoha důvodů. „Nejenom, že mi tady servisují auto, ale zároveň jsem měla šanci poznat osobně mého ´kolegu´ a dětskou hereckou hvězdu Pavla Manga. Hned jsem si říkala, že ta jiskra v očích, ten kukuč se vůbec od dob Cirkusu Humberto nezměnil,“ prozradila Řandová.

„Já jsem nadšený, protože jsem se potkal se stále krásnou Reginkou Řandovou a zjistili jsme, že máme hodně společného. Ona se sice herecké a dabérské profesi věnuje stále, a já už tolik ne, ale oba máme rodiny a žijeme hezký život,“ podotkl „malý Vašek z Cirkusu Humberto´ a nově také starosta Trubína na Berounsku, kde žije, Pavel Mang.

Ten se nově objeví také coby policista v premiéře velkofilmu režiséra Artura Kaisera z cirkusového prostředí Cirkus Maximum, který půjde letos v září do kin.

V rámci otevření showroomu KIA, který je jedním z nejmodernějších v ČR si všichni mohli prohlédnout nové modely vozidel včetně elektrické vlajkové lodi KIA EV6, ale celou škálu vystavených aut.

„Já jsem velký fanda do aut a teď i řešíme, jaké zvolit, když nás bude o jednoho víc. Takže jsem se nechala i zlákat k předváděcí jízdě s jedním z modelů a bylo to bezva,“ prozradila Markéta Muzikářová, houslistka, která jezdila tour i Bryanem Adamsem a dnes běžně jako hvězda tria Inflagranti vystupuje s Josefem Vojtkem.

„Moc ráda jsem všechny viděla a osobně a poznala i Pavla Manga, pana břichomluvce s Matýskem a jeho hračkou kačenkou, ale i Reného Juniora. A bylo zvláštní, že ten večer jsem měla vedle sebe dva Rendy. Jak saxofonistu, tak mého kamaráda a kolegu spolumoderátora René Kekelyho. Navíc mám k těmto vozům korejské provenience blízko, protože jedno vlastním a jsme s ním v rodině i ve firmě velmi spokojení,“ dodala herečka a dabérka Tereza Bebarová.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu