Lucie Vondráčková. Zdroj: facebook.com/Lucie Vondračková

Poslední dobou se hodně diskutovalo o novém vztahu zpěvačky Lucie Vondráčkové s moderátorem Petrem Vojnarem.

Ani jeden z nich se zprvu k jejich lásce vyjadřovat nechtěl, ale nyní je vše jinak. Petr dokonce veřejně mluví o společné rodině. Lucka má ale trochu odlišný pohled na věc, který nastínila v jednom z rozhovorů.

Jako první Lucie prozradila, kde se vůbec s Petrem seznámila a kdy mezi nimi přeskočila pomyslná jiskra.

„My jsme se seznámili na akci, která dala dohromady takový šikovný děti, který zpívaj a tancujou, jmenovali se Mango. A tam se mnou Petr dělal rozhovor a já jsem si říkala: To je chytrej kluk, ten dává dobrý otázky… A pak se nic nedělo a pak jsme se potkali na klipu a to jsem si říkala: Ten dobře hraje, tenhle kluk, co dává dobrý otázky. A pak jsme se zase neviděli a pak už jsme se viděli,“ řekla zpěvačka pro pořad Showtime, který je vysílán na Primě.

Lucie se tak do Petra pomalu, ale jistě zamilovávala. A o lásce k němu ji navíc přesvědčila jedna zásadní věc.

Pak jsem zjistila, že má úplně brutální humor, kterej mě baví, takže všechno dobrý,“ řekla pobaveně herečka.

Zmiňme, že Petr Vojnar je prvním mužem po jejím boku od rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem.

Rodina v (ne)dohlednu?

Pokud jde o Vojnara, ten o vztahu s Lucií promluvil už několikrát. Naposledy v rozhovoru pro Blesk mluvil o tom, že by se ani jeden z nich nebránil společnému miminku.

Pokud nám to spolu vydrží, tak by společné dítě neměl být problém. Já i Lucka bychom další chtěli. A kdyby to byla holčička, tak by se hezky rozbil ten mužský gang, co máme!“ poznamenal moderátor.

Petr má z předchozí vztahu čtyřletého syna a Lucie je maminkou dvou synů, které má s Plekancem.

Když ale v rozhovoru pro Showtime přišla řeč na zakládání rodiny, Lucie byla na rozdíl od svého nového přítele poněkud zdrženlivá.

„To jsou takový předčasný otázky. On to určitě bral zase ve srandě. Teď je čas na práci, té se věnuju na 150 procent a na dalších 250 se věnuju svým dětem. Takže tam není moc prostor na nic jinýho,“ uvádí zpěvačka.

„Vypadá to tedy, že další dítě aktuálně není na programu nejbližších dnů ani týdnů,“ doplnila závěrem zahraniční redakce portálu sputniknews.com, která o tom informovala.

No Article rating
0 Reviews
Jak se vám líbil tento článek? Můžete jej ohodnotit...
  1. Wow!
  2. Super
  3. Hmm
  4. Nic moc
  5. Hrůůůza