Kapela Like-it nezahálí, pro fanoušky nahrála dvě live session singlů z poslední desky

FOTOGALERIE VIDEO
Publikuje: Nikola Macáková — 06. 02. 2023
Zdroj: Denisa Cingelová / brainzone.cz
Úvodní stránka » Magazíny » Kapela Like-it nezahálí, pro fanoušky nahrála dvě live session singlů z poslední desky

Loni na podzim třebíčská popová kapela Like-it vydala EP s názvem A vista a představila i první singl Tak na viděnou.

Nyní si pro fanoušky připravila live session verze hned dvou dalších skladeb z alba – Nezáleží mi a Noci i rána. Magazín UdálostiExtra.cz o tom dnes informovala Denisa Cingelová z Brainzone.cz

Natáčení probíhalo ve skladu v jejich domovském Třebíči: „Měli jsme jasnou představu, kde chceme songy nahrát, a nakonec se nám podařilo takový prostor najít, a to dokonce přímo u nás,“ říká s úsměvem zpěvák Like-it Dominik Kříž. Kapela má v současné době opravdu napilno. „Máme rozdělaných několik písniček a ladíme texty. Na jaře se chystáme do studia na Slovensko, kde bychom měli pár z nich nahrát,“ prozradil Kříž.

Od konce dubna pak Like-it začíná koncertní sezóna a fanoušci je budou moci vidět na prvních akcích. „Kapela se opět chystá především na hudební festivaly a městské slavnosti. Například vystoupí na Plzeňském festivalu vína, Vysočina festu, Festivalu Lhot a Lehot a mnoha dalších,“ doplnila Denisa Cingelová.

DŘÍVE JSME PSALI:

Chinaski natočili klip ke své nejhranější skladbě

Nikola Macáková — 30. 01. 2023
Na žebříčku české rádiové hitparády objevují písně minimálně několik měsíců staré, v případě Chinaski si ale dramaturgové pospíšili.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu