Inzerce na zpravodajském serveru

Vážení obchodní partneři,

máte-li zájem o inzerci na internetovém webu, který je zpravodajského charakteru a najdete jej na url adrese www.udalostiextra.cz a který provozuje Mediální agentura B&B David Bárta (fakturační údaje v obchodních podmínkách - podmínkách užití www stránek) můžete nás kontaktovat telefonicky či elektronickou poštou na e-mail info@udalostiextra.cz

Internetový zpravodajský portál UdalostiExtra.cz, je zaměřen na obecné aktuální zpravodajství z domova i ze světa, sportovní zpravodajství, dopravní zpravodajství, témata magazínového obsahu, publicistiku a mnoho dalšího. Jedná se o velkoformátový, multimediální zpravodajský server.

Vydavatel a provozovatel zmiňovaného celoplošného zpravodajského serveru UdalostiExtra.cz nabízí svým obchodním partnerům krátkodobou i dlouhodobou spolupráci a je připraven zviditelnit vaší podnikatelskou či neziskovou činnost, stejně tak i vaše produkty a podobně a to přímo na uvedených internetových stránkách.

Co našim obchodním partnerům nabízíme:

  • Publikaci vlastního reklamního sdělení v podobě PR článku
  • Zveřejnění reklamních bannerů na uvedených reklamních pozicích
  • Zveřejnění (včetně) zhotovení vlastní videoreklamy či videomedailonku spolu s reklamním sdělením
  • Zveřejnění reklamního sdělení či obsahu na vybraných stránkách sociálních sítích, které naše redakce využívá

Ceník placené inzerce na zpravodajském webu #udalostiextra.cz, je zákazníkům a našim obchodním partnerům aktuálně dodán na vyžádání. Stejně tak i podrobné informace o veškeré návštěvnosti našeho internetového serveru, kterou monitoruje Google Analitics.


Aktualizováno: 1. dubna 2020´

B&B Mediální agentura