Ostravští kriminalisté dopadli muže, který během týdne okradl tři ženy

Odeslal: Jana Malá Kategorie: Krimi 28.07.2020 0 Líbí 0 Komentář(ů)
Ostravští kriminalisté dopadli muže, který během týdne okradl tři ženy
© Autorská práva: Archiv redakce #udalostiextra.cz / J.B.
Policie ČR, ilustrační foto
Kriminalisté z 1. oddělení obecné kriminality v Ostravě během velmi krátké doby zadrželi muže, který na Ostravsku okrádal ženy. Podle policie okradl během jednoho týdne hned tři ženy převážně seniorského věku.

O případu informovala ostravská policejní mluvčí Eva Michalíková s tím, že operativní činností a vyhodnocením všech důkazních materiálů vedlo ke ztotožnění možného pachatele, kterým se nakonec ukázal jednatřicetiletý muž z Ostravy. Ten si měl své oběti vybírat poblíž Frýdlantských mostů v Moravské Ostravě. Na konci měsíce června a začátkem července tohoto roku ve třech případech přistoupil k poškozeným ženám (60, 76, 78) a v nečekaném okamžiku jim měl strhnout zlaté řetízky, které měly na krku a následně se svým lupem utéct. Celkovou škodu tak způsobil za více jak 10.000,- Kč. Ke svému jednání se kriminalistům při výslechu doznal a také uvedl, že tak činil pro peníze.

"Komisař muži sdělil obvinění ze spáchání přečinu krádež, za což mu nyní hrozí trest odnětí svobody do dvou let. Také byl podán podnět na vzetí do vazby, který nebyl akceptován," doplnila k případu mluvčí policie.

Autor článku

Jana Malá
Jana Malá Redaktorka / novinářka redakce zpravodajství serveru UdálostiExtra.cz, se zaměřením na magazíny a domácí zpravodajství.

Napsat komentář