Nová šance! Koníček i práce v jednom... staň se reportérem

Odeslal: Redakce Kategorie: TIP redakce 01.07.2020 0 Líbí 0 Komentář(ů)
Nová šance! Koníček i práce v jednom... staň se reportérem
© Autorská práva: #pixabay.com by Free-Photos
Nabídka spolupráce - obchodní sdělení...
Chceš se stát reportérem, podílet se denně na publikaci a zveřejňování nový zpráv a aktuálním dění, ke kterému došlo "nejen" ve tvém regionu? Chceš mít práci i svůj koníček v jednom? Proč ne! Dáme ti šanci.

Vydavatel a redakce internetového zpravodajského serveru #udalostiextra.cz příjme do svých řad nové kolegy na pozice redaktor (novinář) či fotoreportér. 

Je nám aktuálně jedno, zda si vyučen v oboru nebo máš vysokou školu. Do našeho redakčního týmu hledáme a příjmeme zajímavé, ambiciózní a inteligentní lidí ze všech koutů České republiky, kteří se zajímají o internetové on-line zpravodajstí a rádi by ho spolu s námi tvořili. 

Díky tomu, že #udalostiextra.cz jsou nové velkoformátové internetové a multimediálné zpravodajství se zaměřením na aktuální zpravodajstvé z domova i ze světa, včetně magazínových rubrik, uvítáme ve svém redakčním týmu šikovného kolegu či kolegyni a je úplně jedno, zda se zajímá o kulturu, celebrity, krimi zprávy, politiku či sport nebo zahraniční události. V našem redakčním týmu je místo pro všechny, kteří chtějí mít svou práci (brigádu) i jako koníček. Věnovat se redaktorské činnosti můžete naplno nebo individuálně, "jen" jako svůj koníček. 

Jistě se nyní budete ptát, co po vás budeme požadovat nebo co vám za spolupráci nabízíme...

V první řadě je nutné, aby vám bylo více, než 18 let a aby jste uměli perfektně Česky. :-) Samozřejmě všechny články, nebo příspěvky, které by jste napsali a do redakce dodali prochází ještě redakční korekturou, ale není v našich silách po někom opravovat překlepy či gramatické chyby a podobně. Téma o kterém vždy píšete musí být založeno na pravdě a vždy ověřeno z několika zdrojů. Nejsme nějaký amatérský fake news! (Publikujeme korekně, bez politické angažovanosti a emocí..) Váš článek musí obsahovat zajímavý nadpis, krátký perex a hlavní text. Pokud k danému článku či příspěvku máte i aktuální a především vlastní foto či video je to vždy super, pokud nikoliv redakce jej doplní o redakční ilustrační snímek.  

Pracovat můžete z pohodlí domava, nutné je mít vlastní počítač nebo notebook a samozřejmě přístup na internet. Spolupracovat z pohodlí domova s námi mohou také pracovně znevýhodněné osoby ZTP, studenti nebo všichni kteří se zajímají o novinařinu či publicistiku. Nabízíme také redakční přípravu studentů žurnalistiky, ti mohou na našem zpravodajském serveru vykonávat svou studijní praxi a podobně. 

Nepracujeme na bázi tzv. "zastaralých redakcí...," abychom měli někde kanceláře v nich seděli desítky mnohdy nepříliš funkčních lidí nebo po regionech pobíhajícího reportéra s kameramanem, který za stomem bude pokoutně fotit nebo natáčet například nějakou dopravní nehodu, poté o ní "na rychlo psát." V uvozovkách. Nejsme televize. Jsme internetový on-line zpravodajský server. Pracujeme moderně on-line přes internet. 

Aktuálně nezaměstnáváme lidi na hlavní prac. poměr. Spoupráce je na dohodu, brigádně nebo na Živnostenský list. U studentů pak domluva se školou. 

Závěrem. Pokud máte zájem o spolupráci s naší redakci, chtěli by jste se stát novinářem či i-reportérem a měli čas a chuť se tomu věnovat a především vás to bavilo - to je důležité, napište nám váš životopis, přiložte k němu vaše foto a něco o málo vás a zašlete nám vše na e-mail: info@udalostiextra.cz Jakmile nám to čas dovolí rádi vám odpovíme a samozřejmě pokud vše, po vzájemné domluvě klapne se s vámi dohodneme a rádi budeme dlouhodobě spolupracovat. Těšíme se na vás a pokud máte-li jakýkoliv dotaz, ke spolupráci nebo naší redakční činnosti neváhejte se nás zeptat, rádi vám odpovíme. 

Autor článku

Redakce
Redakce Autorem příspěvku je redakce...

Napsat komentář