Na Frýdecko-Místecku se střetlo nákladní vozidlo s osobním, na místě pět zraněných

Odeslal: Jana Malá Kategorie: Krimi 30.06.2020 0 Líbí 0 Komentář(ů)
Na Frýdecko-Místecku se střetlo nákladní vozidlo s osobním, na místě pět zraněných
© Autorská práva: Archiv, ZZS Moravskoslezského kraje
Dopravní nehoda - záchranná služba, ilustrační foto
V pondělí 29. června večer, zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému u vážné dopravní nehody na Frýdecko-Místecku. K nehodě došlo poblíž obce Dobrá. Záchranáři ošetřili pět lidí, kteří se při nehodě zranili.

K nehodě zamířil také záchranářský vrtulník.

"Posádky ošetřovaly pět osob – čtyři dospělé a dítě. Všichni byli při vědomí a se záchranáři komunikovali. Utrpěli těžká nebo středně těžká poranění. Jeden z pacientů byl ošetřen s poraněním hlavy, dolní a horní končetiny. Další musel být z havarovaného vozidla vyproštěn s poraněním hrudníku. Třicetiletá žena jevila známky otřesu mozku, dítě poranění břicha," sdělil redakci k nehodě mluvčí krajské záchranky Lukáš Humpl.

"Účastníci nehody byli po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče transportováni do Fakultní nemocnice v Ostravě a nemocnice ve Frýdku-Místku," doplnil k nehodě mluvčí záchranné služby.

Doprava byla po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování omezena a řízena policisty. Okolnosti nehody jsou nyní v šetření.

Author

Jana Malá
Jana Malá Redaktorka / novinářka redakce zpravodajství serveru UdálostiExtra.cz, se zaměřením na magazíny a domácí zpravodajství.

Napsat komentář