V Bruntálu se srazil motorkář s nákladním vozidlem, dva lidé se vážně zranili

Odeslal: Jana Malá Kategorie: Krimi 26.06.2020 0 Líbí 0 Komentář(ů)
V Bruntálu se srazil motorkář s nákladním vozidlem, dva lidé se vážně zranili
© Autorská práva: #pixabay.com by fsHH
Vážná nehoda motorkáře, ilustrační foto
V Bruntálu se střetl v plné rychlosti řidič motocyklu s právě projíždějícím nákladním automobilem. Nehoda si vyžádala vážné zranění dvou osob. Na místě zasahovaly složky IZS, včetně záchranářského vrtulníku.

O nehodě informoval redakci krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že jednačtyřicetiletá žena, která na stroji cestovala, utrpěla vícečetná vážná poranění a její život byl v ohrožení. Zasahující lékaři ji po prvotním vyšetření uvedli do umělého spánku, zajistili její dýchací cesty a převedli na přístrojem řízenou ventilaci. Po ošetření vnějších poranění byla pacientka transportována leteckou cestou do ostravské Fakultní nemocnice a tam předána na oddělení urgentního příjmu.

"Čtyřicetiletý motocyklista utrpěl středně závažné poranění, a to v oblasti horní a dolní končetiny. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jej pozemní tým záchranné služby přepravil do bruntálské nemocnice," doplnil mluvčí záchranářů.

Příčiny nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Author

Jana Malá
Jana Malá Redaktorka / novinářka redakce zpravodajství serveru UdálostiExtra.cz, se zaměřením na magazíny a domácí zpravodajství.

Napsat komentář