Za středu přibylo v Česku 4 649 nových případů koronaviru

Publikuje: Nikola Macáková — 06. 10. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Za středu přibylo v Česku 4 649 nových případů koronaviru

Ministerstvo zdravotnictví ČR zveřejnilo nová data o počtech nakažených onemocněním covid-19. Za středu to bylo v ČR 3 286 nakažených.

Laboratoře zaznamenaly také u 1 363 lidí podezření na opakovanou nákazu, tedy suspektní reinfekci onemocnění. Ačkoliv aktuální víkendové statistiky nově nakažených uvádí poměrně „nízká čísla,“ počty nově nakažených v pracovních dnech jsou již poměrně alarmující.

V Českých nemocnicích bylo za středu 5. října 2022 hospitalizováno celkem 1 782 pacientů s onemocněním covid-19,“ uvádí aktuální data ministerstva zdravotnictví.

DŘÍVE JSME PSALI:

Za pondělí přibylo v Česku 6 853 nových případů koronaviru

Nikola Macáková — 04. 10. 2022
Ministerstvo zdravotnictví ČR zveřejnilo nová data o počtech nakažených onemocněním covid-19. Za pondělí to bylo v ČR 4 818 nakažených.

Od počátku pandemie s onemocněním covid-19 zemřelo již 41 185 lidí včetně nezletilých.

Očkování v Česku

Podáno zdravotníky v Česku bylo 11 255 dávek vakcín proti covidu-19,“ doplňují statistiky resortu zdravotnictví.

Za středu bylo provedeno v České republice celkem 6 379 PCR testů a 6 076 antigenních testů.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz, je v kostce zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. Magazín UdálostiExtra.cz, je soukromý projekt zcela bez dotací, jakékoliv státní podpory či politické příslušnosti.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání