U Slaného se střetlo osobní vozidlo s nákladním. Nehoda si vyžádala zranění osob

Publikuje: Jana Malá — 25. 05. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » U Slaného se střetlo osobní vozidlo s nákladním. Nehoda si vyžádala zranění osob

Zraněním dvou osob skončila středeční dopravní nehoda osobního vozidla s nákladním u obce Slaný na Kladensku.

U nehody musely zasahovat všechny záchranné složky.

Zasahující hasiči museli z havarovaného vozidla vyprostit jednu vážně zraněnou osobu. V péči přivolaných zdravotníků skončili se zraněním dva pacienti.

Po dopravní nehodě u Slaného museli hasiči jednu osobu vyprostit z havarovaného vozu. Zdroj: HZS Středočeského kraje (tiskový servis)

„Jednotky hasičů po příjezdu na místo potvrdily, že došlo ke střetu osobního a nákladního automobilu a uvnitř jednoho z vozidel zůstala zaklíněna osoba, kterou museli hasiči vyprostit za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení,“ uvedla k nehodě mluvčí středočeských hasičů Tereza Sýkora Fliegerová.

„Ve spolupráci se zdravotnickou záchrannou službou byla osoba vytažena a následně transportována sanitkou do nemocnice k dalšímu ošetření. Druhý zraněný skončil také v péči zdravotníků,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu