Tři lidé se zranili při nehodě dodávky a kamionu na Kladensku

Publikuje: Nikola Macáková — 12. 11. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Tři lidé se zranili při nehodě dodávky a kamionu na Kladensku

Provoz na novém obchvatu silnice č. I/16 u Slaného na Kladensku zastavila vážná dopravní nehoda dodávky a kamionu.

U nehody musely zasahovat všechny složky Integrovaného záchranného systému s tím, že k nehodě došlo v prostoru křižovatky s vedlejší silnicí mezi obcemi Luníkov a Hobšovice na Kladensku.

O nehodě informovali středočeští krajští hasiči na sociální síti s tím, že z kladenské hasičské stanice vyjel kromě velitele čety také vyprošťovací automobil, který ale nebyl na místě potřeba, takže byl z cesty následně odvolán.

Dopravní nehoda dodávky a kamionu na Kladensku. Zdroj: HZS Středočeského kraje (tiskový servis)

Dle zjištěných informací redakce serveru UdálostiExtra.cz zasahující hasiči na místě zajistili obě havarovaná vozidla proti vzplanutí a úniku dalších provozních kapalin a pomáhali zdravotníkům s ošetřením a transportem zraněných osob.

DŘÍVE JSME PSALI:

Na Uherskohradišťsku se střetla dodávka s kamionem

Nikola Macáková — 11. 11. 2022
U obce Zlechov nedaleko odbočky na Kyjov na Uherskohradišťsku došlo ve čtvrtek k vážné dopravní nehodě kamionu a dodávky.

Při dopravní nehodě se zranili tři osoby, které skončili v péči zasahujících záchranářů. „Těžce zraněný řidič dodávky byl po nezbytném přednemocničním ošetření transportován vrtulníkem do Ústřední vojenské nemocnice v Praze,“ doplnili k nehodě hasiči.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie. Dle sdělení dopravního serveru ŘSD byla doprava v místě nehody zastavena, a to po nezbytně nutnou dobu a zásahu záchranných složek.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu