Tragická nehoda na dálnici D1 na Vysočině, dva lidé zemřeli

Publikuje: Jana Malá — 06. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Tragická nehoda na dálnici D1 na Vysočině, dva lidé zemřeli

Na dálnici D1 na Vysočině poblíž 128. kilometru, ve směru na Brno v pondělí zemřeli dva lidé. Další účastníci nehody utrpěli zranění.

K tragické nehodě vyjely v odpoledních hodinách všechny složky Integrovaného záchranného systému včetně vrtulníků letecké záchranky, který přistál přímo na dálnici poblíž místa nehody. Provoz na dálnici byl zastaven.

Podle policistů se řidič osobního auta z největší pravděpodobností nevěnoval řízení a zezadu následně ve vysoké rychlosti narazil do přívěsného vozíku. Dodávka s vozíkem se následně převrátila na bok a skončila v dálničních svodidlech. 

Ředitelství silnic a dálnic zveřejnilo záběry z tragické nehody, kterou zaznamenala dálniční kamera. K nehodě se na sociální síti vyjádřil také mluvčí ŘDS Jan Rýdl s tím, že došlo k nehodě rumunské dodávky, ve které cestovalo pět osob. Bohužel dva pasažéři podlehli na místě smrtelnému zranění, dva další utrpěli těžká zranění a byli následně přepraveni vrtulníkem do nemocnice.

„Aktuálně je na místě odtahová služba,“ doplnil v odpoledních hodinách na Twitteru Jan Rýdl z ŘSD.

Příčiny této pondělní tragické nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu