Na Pelhřimovsku narazil mladý řidič s vozidlem do stromu, nehodu nepřežil

Publikuje: Jana Malá — 19. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Pelhřimovsku narazil mladý řidič s vozidlem do stromu, nehodu nepřežil

U Horní Cerekve na Pelhřimovsku narazil v plné rychlosti mladý řidič s osobním vozidlem do vzrostlého stromu. Nehodu nepřežil.

O tragické nehodě informoval UdálostiExtra.cz tiskový mluvčí záchranné služby kraje Vysočina Petr Janáček s tím, že k nehodě došlo asi hodinu po půlnoci, v neděli 19. června.

„Mladý řidič osobního vozidla utrpěl smrtelná zranění po nárazu osobního vozidla do stromu. Na místo byly neprodleně vyslány posádky záchranné služby z Pelhřimova a Počátek. Až do příjezdu záchranářů byla prováděna laická resuscitace svědky události,“ uvedl Janáček.

„Veškeré oživovací pokusy však byly marné a lékař záchranné služby pouze konstatoval smrt,“ doplnil k tragické nehodě mluvčí záchranné služby.

Spolu se zdravotníky u nehody zasahovaly také ostatní složky Integrovaného záchranného systému. 

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu