Na Opavsku narazil projíždějící automobil do stromu, po karambolu skončil na střeše

FOTOGALERIE
Publikuje: Nikola Macáková — 27. 09. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Opavsku narazil projíždějící automobil do stromu, po karambolu skončil na střeše

Na silnici u obce Budišovice (okres Opava) narazila řidička s vozidlem Renault do spadlého stromu. Ženu museli z vozidla vyprostit hasiči.

Na místě nehody musely zasahovat všechny záchranné složky IZS. Pro vážně zraněnou řidičku přiletěl záchranářský vrtulník.

O nehodě, ke které došlo, v úterý 27. září informoval krajský mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela s tím, že zasahující hasiči museli odřezat motorovou pilou část zlomeného listnatého stromu, který na havarované auto spadl, poté z auta vyprostili ženu středního věku, kterou předali záchranářům.

Přivolaní záchranáři, dle informací redakce zraněné ženě na místě poskytli odbornou přednemocniční péči a následně ji za pomoci hasičů přenesli do záchranářského vrtulníku, který následně řidičku šetrně letecky přepravil do nemocnice.

Při příjezdu hasičů ležel Renault Captur na střeše přímo pod vzrostlým stromem. Na jeho zajištění (auta) použili hasiči stabilizační tyče. Po odřezání části stromu hasiči ženu vyprostili zadními dveřmi,“ upřesnil mluvčí hasičů.

Z havarovaného vozidla neunikly žádné provozní kapaliny. Na jeho vyproštění z příkopu přijela soukromá odtahová služba,“ doplnil k nehodě mluvčí krajských hasičů.

DŘÍVE JSME PSALI:

Záchranáři resuscitovali na Frýdecko-Místecku chodkyni po střetu s vozidlem

Nikola Macáková — 22. 09. 2022
Ve středu 21. září v odpoledních hodinách došlo na Frýdecko-Místecku k tragické dopravní nehodě osobního vozidla s chodkyní.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie, nicméně z největší pravděpodobností se jednalo o nešťastnou náhodu, kdy se před právě projíždějící řidičkou zlomila část vzrostlého stromu, která spadla na projíždějící vozidlo.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu