Muže v obci Bystřice vážně popálil oheň z kotle, skončil v péči lékařů

Publikuje: Nikola Macáková — 06. 11. 2022
Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl / ZZS MsK (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Muže v obci Bystřice vážně popálil oheň z kotle, skončil v péči lékařů

V obci Bystřice na Frýdecko-Místecku vážně popálil muže oheň z kotle. K události byla vyslána pozemní posádka RZP i záchranářský vrtulník.

O dramatické události, ke které došlo v sobotu 5. listopadu v dopoledních hodinách informoval UdálostiExtra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl.

Třiašedesátiletý muž přikládal do kotle a byl zasažen prudkým plamenem. Utrpěl přitom popáleniny II.-III. stupně na přibližně třetině tělního povrchu, a to v oblasti hlavy a trupu. Jeho poranění bylo život ohrožující. Zasahující lékař uvedl pacienta do umělého spánku, zajistil dýchací cesty a převedl jej na přístrojem řízenou ventilaci,uvedl Lukáš Humpl z krajské záchranné služby.

Po ošetření popálených ploch a dalších opatřeních byl letecky transportován do popáleninového centra Fakultní nemocnice Ostrava,doplnil mluvčí záchranné služby.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu