Manchester United potvrdil Erika ten Haga jako manažera klubu

Publikuje: David Bárta — 21. 04. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Manchester United potvrdil Erika ten Haga jako manažera klubu

Manchester United ve čtvrtek potvrdil, že Ten Hag opustí Ajax na konci sezóny, aby převzal vedení na Old Trafford.

Erik ten Hag je novým manažerem Manchesteru United.

Nejhorší tajemství ve fotbale bylo potvrzeno: Erik ten Hag bude příštím manažerem Manchesteru United. Hlavní trenér Ajaxu souhlasil s tím, že v létě nahradí dočasného manažera Ralfa Rangnicka.

Erik ten Haag, jako trenér… Zdroj: Кирилл Венедиктов / CC BY-SA 3,0 / 

Holanďan podepsal tříletou smlouvu na Old Trafford a má spoustu práce s klubem, který je v současné době šestý v Premier League. Nemanja Matič již oznámil svůj odchod, Paulu Pogbovi vypršela smlouva a mnoho dalších by mohlo být prodáno v rámci přestavby.

Ten Hag si vysloužil pochvalu za svou práci v Ajaxu, kde vyhrál dva tituly v Eredivisie a zapůsobil na mladý tým v Lize mistrů, hrající vzrušující značku fotbalu, kterou někteří doufají, že může replikovat v Premier League.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. Magazín UdálostiExtra.cz, je soukromý projekt zcela bez dotací, jakékoliv státní podpory či politické příslušnosti.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání