Premiér Andrej Babiš při nástupu do vládního letadla, ilustrační foto. Zdroj: facebook.com/A. Babiš

Je to nechutné! Použít nemocné dítě vysoce postaveného politika ve špinavé předvolební kampani je trestuhodné!

Shodují se politici napříč politickým spekterm, ale i široká veřejnost.

Zeman vyjádřil Babišovi plnou solidaritu: Syn je nemocný a organizuje a pase ho Klusák!

Prezident Miloš Zeman dnes vyjádřil solidaritu premiérovi Andreji Babišovi (ANO) v souvislosti se čtvrtečním vystoupením jeho syna na předvolebním mítinku hnutí ANO v Ústí nad Labem.

Babiš mladší tam nečekaně konfrontoval otce kvůli tomu, že ho měl nechat zavléct na Krym kvůli kauze Čapí hnízdo. Podle Zemana je Babiš mladší psychicky nemocný a jeho vystoupení organizoval režisér Vít Klusák. Vyjádření na Twitteru zveřejnil mluvčí Hradu Jiří Ovčáček.

„Prezident republiky Miloš Zeman odsoudil aktivity režiséra Víta Klusáka, který organizuje vystoupení psychicky nemocného syna českého premiéra,” napsal mluvčí Hradu. Hlava státu při této příležitosti vyjadřuje předsedovi vlády plnou solidaritu.

Babiš mladší ve čtvrtek svému otci před novináři oznámil, že je psychicky v pořádku. „Právě jsem vyšel od psychologa a mám soudního znalce. Jak se cítíš, když mě vidíš?” uvedl Babiš mladší, kterého doprovázel režisér Klusák. Premiér reagoval tím, že ví, kdo jeho syna zneužívá. „My víme, kdo ho zneužívá, ale já o tom nechci mluvit,” řekl serveru Novinky.cz premiér ve čtvrtek.

Vyjádření premiéra Babiše k činnosti svého syna pro TV Nova

Nutno zmínit, že režisér Vít Klusák, který se do podvědomí veřejnosti dostal internetovým (krimi) dokumentem s názvem V Síťi, který byl v jeho režii a byl zaměřen na téma zneužívaní dětí a mladistvých na internetu a sociálních sítí bylo pravděpodobně jediné čím se tento režisér proslavil. Nyní se místo režie evidentně věnuje nemocnému Andreji mladšímu, což mu, dle názoru veřejnosti moc dobře nejde!

Režisér Klusák ve čtvrtek v rozhovoru pro web iRozhlas řekl, že s Babišem mladším cestovali z návštěvy od klinického psychologa a setkání s jeho otcem na mítinku ANO v Ústí nad Labem neplánovali. Setkání bylo podle Klusáka „naprostá náhoda”.

Zda setkání bylo plánované či náhodné není již podstatné. Důležité je, že počínání „pasáka“ Klusáka a následnou „rychlou“ ostrou reakci Andreje mladšího vůči svému otci odsoudila nejen široká veřejnost, ale i příznivci ba dokonce i odpůrci premiéra Babiše se slovy; „použít nemocné dítě v předvolební kampani, která má vést v odstranění premiéra Babiše z vrcholné politiky, je nechutné, sprosté, trestuhodné a odsuzující,“ uvádí především na sociálních sítích lidé i politici. Na toto téma se napříč českým internetem strhly desítky diskuzí, nicméně všechny mají stejný charakter a to plné zastání českého předsedy vlády.

Tohle svinstvo do politiky nepatří i když je česká politika „nechutnou zkorumpovanou žumpou…“

No Article rating
0 Reviews
Jak se vám líbil tento článek? Můžete jej ohodnotit...
  1. Wow!
  2. Super
  3. Hmm
  4. Nic moc
  5. Hrůůůza