Dvě tragické nehody zaměstnaly záchranáře v Opavě a v Karviné

Publikuje: Nikola Macáková — 29. 09. 2022
Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Dvě tragické nehody zaměstnaly záchranáře v Opavě a v Karviné

Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly ve středu 28. září, souběžně u dvou smrtelných nehod. Odehrály se v Opavě a v Karviné.

UdálostiExtra.cz o nehodách informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že krátce před desátou hodinou spěchali záchranáři ke střetu cyklisty s traktorem v Opavě „Třiašedesátiletý muž utrpěl poranění hlavy neslučitelné se životem, kterému na místě podlehl. Zasahující lékař již mohl pouze konstatovat jeho smrt,“ upřesnil mluvčí záchranné služby.

DŘÍVE JSME PSALI:

Na Opavsku narazil projíždějící automobil do stromu, po karambolu skončil na střeše

Nikola Macáková — 27. 09. 2022
Na silnici u obce Budišovice (okres Opava) narazila řidička s vozidlem Renault do spadlého stromu. Ženu museli z vozidla vyprostit hasiči.

Jen o dvacet minut později vyjížděl tým rychlé lékařské pomoci v Karviné. Na tísňovou linku bylo nahlášeno sražení chodkyně popelářským vozem.

„Žena ve věku devětasedmdesáti let měla rovněž poraněnu hlavu, a to spolu s horními i dolními končetinami. Také její zranění byla smrtelná a podlehla jim bezprostředně po události, ještě před příjezdem záchranářů,“ dodal závěrem mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Obě zmíněné tragické nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu