Dvaašedesátiletá žena ošklivě havarovala na Karvinsku na jízdním kole

Publikuje: David Bárta — 16. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Dvaašedesátiletá žena ošklivě havarovala na Karvinsku na jízdním kole

Ve středu zasahovali záchranáři u zraněné cyklistky na Karvinsku. První záchranáři dorazili na pomoc čtyři minuty po převzetí výzvy k zásahu.

O nehodě cyklistky, ke které došlo, ve středu 15. června ve večerních hodinách informoval UdálostiExtra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že dvaašedesátiletá žena byla nalezena ležící u jízdního kola, na němž cestovala, s poruchou vědomí. Se záchranáři následně komunikovala, okolnosti nasvědčovaly náhle vzniklému internímu postižení s krvácením do mozku.

„Zasahující lékařka musela pacientku uvést do umělého spánku, zajistit intubací a převést ji na přístrojem řízené dýchání. Ve velmi vážném zdravotním stavu byla poté žena přepravena na urgentní příjem ostravské Městské nemocnice,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranné služby.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu