Čelní střet dvou vozidel na Kroměřížsku si vyžádal lidský život

Publikuje: Nikola Macáková — 12. 12. 2022
Zdroj: Barbora Balášová / Policie ČR (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Čelní střet dvou vozidel na Kroměřížsku si vyžádal lidský život

Při dopravní nehodě u Hulína na Kroměřížsku dnes vyhasl lidský život. Po čelním střetu dvou vozidel zemřel mladý řidič.

O nehodě aktuálně informovala v tiskové zprávě policejní mluvčí Barbora Balášová s tím, že v pondělí dvacet minut po sedmé hodině ráno vyjížděli dopravní policisté k nehodě, která se stala mezi Hulínem a Záhlinicemi.

Podle dosavadních informací mladý řidič osobního vozidla, který jel od Hulína, předjížděl. Když se vracel do svého jízdního pruhu, nepřizpůsobil rychlost jízdy povaze a stavu komunikace, dostal smyk, přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Mladík utrpěl při nehodě smrtelná zranění. Pětašedesátiletého řidiče odvezli záchranáři se zraněním do nemocnice,“ upřesnila Barbora Balášová.

Policisté u něj provedli dechovou zkoušku, která vyšla negativní. Silnice byla asi tři hodiny zcela neprůjezdná, policisté odkláněli dopravu.

Tragická nehoda u Hulína. Zdroj: Policie ČR (tiskový servis)

Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Jsou zde dopravní policisté i kriminalisté, kteří okolnosti tragického střetu i nadále vyšetřují,“ doplnila k tragické ranní nehodě mluvčí policie.

DŘÍVE JSME PSALI:

Sníh a ledovka na silnicích komplikuje dopravu napříč republikou

Nikola Macáková — 12. 12. 2022
Od pondělních brzkých ranních hodin došlo napříč republikou k desítkám dopravních nehod v souvislosti s ledovkou a sněžením.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu