Tragická nehoda na Hodonínsku si vyžádala dva lidské životy

Odeslal: Vladislava Raffalová Kategorie: Hlavní zprávy, Krimi 16.09.2020 0 Komentář(ů)
Tragická nehoda na Hodonínsku si vyžádala dva lidské životy
© Autorská práva: Policie ČR
Tragická nehoda na Hodonínsku - zásah všech záchranných složek IZS
Při tragickém střetu osobního vozidla s nákladním automobilem nedaleko Strážnice na Hodonínsku zemřeli dva lidé a třetí je těžce zraněný. K nehodě došlo, ve středu v ranních hodinách. Okolnosti nehody vyšetřuje Policie ČR.

O tragické nehodě informovala UdálostiExtra krajská mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová s tím, že záchranářský dispečink vyslal na místo okamžitě vrtulník a také dvě pozemní posádky zdravotnických záchranářů.

"Dvě osoby zemřely ještě před naším příjezdem, už jsme jim nemohli pomoci. Oba lidé seděli v osobním voze, byl v něm ještě jeden pasažér, který nehodu přežil," uvedla Michaela Bothová.

"Tohoto muže jsme ošetřili, zaintubovali jej a na řízené ventilaci jsme pak pacienta v kritickém stavu letecky transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice Brno," doplnila mluvčí záchranné služby.

Na místě nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému, včetně vrtulníku krajských leteckých záchranářů. Komunikace byla po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování zcela uzavřena.

Související příspěvky

Autor článku

Vladislava Raffalová
Vladislava Raffalová Redaktorka a novinářka internetového zpravodajského serveru UdálostiExtra.cz *

Napsat komentář