Opilá matka mlátila v Brně 2letou holčičku, strážníci ženě naměřili přes dvě promile

Odeslal: Jana Malá Kategorie: Krimi 13.09.2020 0 Komentář(ů)
Opilá matka mlátila v Brně 2letou holčičku, strážníci ženě naměřili přes dvě promile
© Autorská práva: Archiv, redakce #udalostiextra.cz / J.B.
Městská policie, ilustrační foto
Alkohol a léky jsou kombinací, která často vede k velmi nepříjemným situacím. Potvrdilo se to i v brněnských Lužánkách, kdy strážníky kontrolující park oslovil kolemjdoucí. Upozornil je, že nedaleko bije žena své malé dítě. Opilou "maminku" již řeší státní policie i sociálka.

O případu informoval redakci tiskový mluvčí brněnské městské policie Jakub Ghanem s tím, že hlídka přiběhla na prostranství a viděla plačící dvouletou holčičku, která se urputně snažila dostat z náruče své matky. Dívka sice nebyla nijak viditelně zraněná, pětadvacetiletá žena však vůbec nedokázala strážníkům vysvětlit, co se na místě přihodilo. Chovala se zmateně a během rozhovoru strážníci z jejího dechu silně cítili alkohol. Při následném testu ukázal měřicí přístroj hodnotu přesahující 2,2 promile.

Do parku po chvíli přišel i její partner a vysvětlil, že žena bere silné léky, po kterých by neměla pít ani malé množství alkoholu, což samozřejmě ženu neoprav%nuje k tomu, aby se takovým to způsobem chovala k malému dvouletému dítěti.

"Strážníci se spojili i s její sestrou, aby se měl o děvčátko kdo postarat. Případ potom předali státním policistům, mimo jiné proto, že podobnou situaci už nedávno v rodině prověřovali sociální pracovníci," doplnil k případu mluvčí městské policie.

Související příspěvky

Autor článku

Jana Malá
Jana Malá Redaktorka on-line zpravodajství serveru UdálostiExtra.cz, se zaměřením na magazíny a domácí zpravodajství.

Napsat komentář