Letní přípravný muaythai kemp

Autor: Vladislava Raffalová Rubriky: Ostatní sporty 01.09.2020 0 Komentář(ů)
Letní přípravný muaythai kemp
© Autorská práva: Czechfighter.cz, K-Legendary production / Ladislav Horejš
Letní přípravný muaythai kemp, kterého se účastnila i kompletní Česká juniorská reprezentace
Klub Thajského boxu Leonidas gym muyathai Dubí jako každým rokem i tento pořádal na začátku sezony 2020-2021 letní přípravný muaythai kemp, kterého se účastnila i kompletní Česká juniorská reprezentace. Děti čekal bohatý program, který připravil reprezentační trenér juniorů Ladislav Horejš.

UdálostiExtra o tom dnes informoval hlavní trenér Leonidas gymu Ladislav Horejš s tím, že celé soustředění bylo na Benecku v horském penzionu Lesní Zátiší. Každý den čekaly na děti 3 tréninkové jednotky z nichž první začínala v 07:40 hodin ráno. Celý kemp byl hodně zaměřený na spárování a běh. V průběhu sedmi dnů dřiny čekaly na mladé bojovníky 3 semináře. První děti navštívil známý trenér MMA a Muaythai Petr Khru Macháček z Pražského Hanuman gymu. Téma bylo mentální trénink, který se skládal z 60 minut teorie a 90 praxe. Druhým hostem byl Thajský trenér Khom Phiphitsala, který se zaměřil na techniku boje z blízka klinč a kolena. Na samý závěr si zaspároval s mladými reprezentanty a podržel je na lapy. Posledním speciálním hostem byl i sám prezident C.M.T.A. České Muaythai Asociace Petr Ottich, který s dětmi strávil celý den a na konci jim předal i dárky od C.M.T.A. a vysvětlil, jaké bude virtuální mistrovství světa.

"Soustředění se účastnily děti z Dubí, Teplic, Proboštova, Novosedlic, Krupky, Oseka, Bíliny, všichni členové Leonidas gymu, dále pak děti z Fight Club Duchcov, Hanuman gym Praha, X gym Praha, Tik Tak Rokycany a Aréna Slaný," upřesnil Horejš.

"Reprezentační juniorský tým Tobiaš Barták, Tomáš Karel Barták, Šimon Verner, Arsenij Dunajev, Matěj Šimůnek, Alan Homič, Viktorie Jílková, Nicol Černá, Emma Cardová a Lukáš Klaška," doplnil hlavní trenér.

Související příspěvky

Autor článku

Vladislava Raffalová
Vladislava Raffalová Redaktorka a novinářka internetového zpravodajského serveru UdálostiExtra.cz

Napsat komentář