Krajští záchranáři v Brně mají unikátní charitativní stolní kalendáře a diáře

Odeslal: Michaela Bothová Kategorie: Z domova 17.11.2020 0 Komentář(ů)
Krajští záchranáři v Brně mají unikátní charitativní stolní kalendáře a diáře
© Autorská práva: ZZS Jihomoravského kraje
Nový kalendář Jihomoravské krajské záchranné služby
Tak už je máme: naše charitativní stolní kalendáře a diáře... spatřily světlo světa a my se s vámi o tuto radostnou novinku rádi podělíme. Uvedla krajská mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová pro naší redakci.

Letos nebyl prostor pro pořizování nových fotografií, kterými bychom kalendář a diář zaplnili. Proto jsme vybrali ty nejzajímavější fotky, které dokumentují naši činnost za posledních pár let. Zachycují naše sanitky, dispečink, posádky, cvičení, výuku či osvětové akce pro veřejnost. Do praktického diáře jsme nechali vložit i několik stran textu o poskytování první pomoci. A rodičům menších dětí by mohlo pomoci, že v něm najdou také pohádku o našem pejsku záchranáři Defíkovi či omalovánky, kterými zabaví svoje potomky. Nově se vyrobily pouze koláže na úvodní stranu, děkujeme za ně Rastislavu Belanovi, který je pro nás vyfotil a graficky zpracoval. A velmi děkujeme za podporu firmám Hošek Motor, Medsol, Moira a Fosan. Za mimořádnou vstřícnost při grafickém zpracování a tisku patří velký dík společnostem BMS creative s.r.o. a Gill, s.r.o. S výsledkem jsme moc spokojení a doufáme, že budete i vy,“ uvedla Michaela Bothová z krajské záchranky.

Celý výtěžek z prodeje diářů a kalendářů chceme tentokrát věnovat obecně prospěšné společnosti Velvet Smile, která pomáhá nemocným a zdravotně postiženým dětem. Zaměřuje se například na pacienty s dětskou mozkovou obrnou či s poruchou autistického spektra.

Chcete-li si kalendář nebo diář (nebo obojí) zakoupit, zastavte se k nám do budovy ZZS JmK na ulici Kamenice 798/1d v brněnských Bohunicích každý všední den od 8 do 15 hodin. Jeden kousek stojí 200 Kč. Osobní odběr upřednostňujeme. Pokud pro vás však skutečně není možné zastavit se osobně, napište prosím na adresu: info@zzsjmk.cz Vymyslíme způsob, jak vám kalendář doručit," doplnila mluvčí záchranné služby.

Děkujeme předem za pomoc pro nemocné děti. heart

Galerie

Položek:
6

Související příspěvky

Autor článku

Michaela Bothová
Michaela Bothová Tisková mluvčí, ZZS Jihomoravského kraje

Napsat komentář