Inzerce & mediální zastoupení

Vážení obchodní partneři,

máte-li zájem o inzerci na internetovém webu, který je zpravodajského charakteru a najdete jej na url adrese www.udalostiextra.cz prosíme kontaktujte přímo zastupující mediální agenturu. 

Internetový zpravodajský server UdalostiExtra.cz mediálně zastupuje ImpressionMedia, s.r.o. se sídlem Praha 2, Bělehradská 299/132, PSČ 120 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 102013, IČ:27175006, DIČ: CZ27175006, jejímž jménem jedná Pavel Lupjan, jednatel a Roman Stolejda, jednatel, bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s., č.ú.: 2445222/0800. Kontakt: ImpressionMedia, s.r.o., mobilní telefon: +420 777 698 884, e-mail: obchod@impressionmedia.cz . Zásady používání Cookies v reklamním systému *


Internetový zpravodajský portál UdalostiExtra.cz, je zaměřen na obecné aktuální obecné zpravodajství z domova i ze světa, sportovní zpravodajství, dopravní zpravodajství, témata magazínových rubrik,  publicistiku a mnoho dalšího. Jedná se o velkoformátový, multimediální zpravodajský server.

Vydavatel a provozovatel zmiňovaného celoplošného zpravodajského serveru UdalostiExtra.cz nabízí svým obchodním partnerům krátkodobou i dlouhodobou spolupráci a je připraven zviditelnit vaší podnikatelskou či neziskovou činnost, stejně tak i vaše produkty a podobně a to přímo na uvedených internetových stránkách.


Co našim obchodním partnerům nabízíme:

  • Publikaci vlastního reklamního sdělení v podobě PR Native článku
  • Zveřejnění reklamních bannerů na uvedených reklamních pozicích
  • Zveřejnění reklamního sdělení či obsahu na vybraných stránkách sociálních sítích, které naše redakce využívá (facebook, twitter a podob.)

Ceník placené inzerce na zpravodajském webu #udalostiextra.cz, je zákazníkům a našim obchodním partnerům aktuálně dodán na vyžádání výhradně přes zmiňovanou zastupující agenturu. Stejně tak i podrobné informace o veškeré návštěvnosti našeho internetového serveru, kterou monitoruje Google Analitics a NetMonitor.


Aktualizováno: 1. září 2020´

B&B Mediální agentura