Hádka čtyř mužů na Pankráci v Praze skončila střelbou

Odeslal: Jana Malá Kategorie: Krimi 26.10.2020 0 Komentář(ů)
Hádka čtyř mužů na Pankráci v Praze skončila střelbou
© Autorská práva: Policie ČR
Policisty zajištěná pistole ze které aktér incidentu střílel.
V neděli po půlnoci vyjížděli policisté na Pankrác k nahlášené střelbě. Důvodem byl konflikt čtyř mužů z nichž jeden vytáhl zbraň a začal z ní střílet. Nikdo z aktérů incidentu nebyl střelbou zraněn. Informoval o tom dnes pražský policejní mluvčí Jan Daněk.

Na místo vyrazilo několik policejních hlídek, které zjistily, že na autobusové zastávce proběhl konflikt mezi čtyřmi muži s tím, že jeden z nich vytáhl z kapsy pistoli a několikrát vystřelil. Po této střelbě dva podezřelí z místa utekli směrem k metru Pražského povstání.

"Policisté z pohotovostní motorizované jednotky po podezřelých podle popisu začali pátrat a asi půl kilometru od místa konfliktu je našli ve vnitrobloku v ulici Kischkova. Tam muže, který byl podezřelý ze střelby, za použití donucovacího prostředku hrozby namířenou střelnou zbraní zadrželi, uvedl Jan Daněk z pražské policie.

"Policisté pak u dvacetiletého podezřelého našli plynovou pistoli a muž se jim ke střelbě ještě na místě přiznal. Vzhledem k tomu skončil na policejním služebně a nyní mu za trestný čin výtržnictví hrozí až dvouletý trest vězení," doplnil k případu mluvčí policie.

Související příspěvky

Autor článku

Jana Malá
Jana Malá Redaktorka on-line zpravodajství serveru UdálostiExtra.cz, se zaměřením na magazíny a domácí zpravodajství.

Napsat komentář