Jan Fortelný podepsal novou smlouvu, vrací se do Sparty

Autor: Sportovní redakce Rubriky: Fotbal 02.08.2020 0 Komentář(ů)
Jan Fortelný se do Sparty vrátil před začátkem sezony po konci hostování v Jihlavě. S A-týmem Sparty zahájil letní přípravu a nyní podepsal také nový kontrakt, který má platnost do roku 2023. Aktuálně o tom informovala pražská Sparta.

 „Jsem nesmírně rád, že jsem dostal důvěru od Sparty a věřím, že ji budu splácet nejlíp, jak umím,“ říká Jan Fortelný po podpisu nového kontraktu.

Přinejlepším bych chtěl ukázat všechno, co ve mně je a dát jasnou zprávu panu Kotalovi, že bych chtěl být členem A-týmu. Uvidíme, jak se to povede,“ dodává s úsměvem sympatický záložník.

V minulém ročníku Jan Fortelný absolvoval s áčkem letní i zimní přípravu, soutěžní starty pak sbíral v druholigové Jihlavě. V jejím dresu odehrál 28 utkání a vstřelil jeden gól. K tomu přidal pět startů za národní tým do 20 let, jednou se při tom střelecky prosadil.

"V zimní přípravě Forty nastoupil v dresu Sparty na poločas proti Českým Budějovicím, Ústí nad Labem a odehrál celý zápas proti Marbelle a závěrečných 12 minut s Malmö," uvedla Sparta Praha v oficiální sdělení.

"V prvním přípravném utkání na sezonu 2020/2021 proti Táborsku odehrál Fortelný poločas," doplnila Sparta.

Související příspěvky

Autor článku

Sportovní redakce
Sportovní redakce Sportovní redakce serveru #udalostiextra.cz, pro veškeré sportovní zpravodajství.

Napsat komentář