I přes pandemii covidu-19 se představili čeští muaythai zápasníci na světové akci

Odeslal: Sportovní redakce Kategorie: Ostatní sporty 21.11.2020 0 Komentář(ů)
I přes pandemii covidu-19 se představili čeští muaythai zápasníci na světové akci
© Autorská práva: Ladislav Horejš / Leonidas gym
Nikol Černá na světové akci - virtuální mistrovství světa, IFMA 2020´
V termínu od 1. října do 10. listopadu se uskutečnilo Virtuální mistrovství světa IFMA 2020, do kterého se zapojilo osmnáct členů České Muaythai Asociace. Šest z nich se radovalo ze zisku medaile. Za Leonidas gym Dubí to byli Karel Franc, Tomáš Barták, Milan Gašperec a Nicol Černá.

UdálostiExtra o tom informoval hlavní trenér Leonidas gymu Ladislav Horejš s tím, že účastníci virtuálního světového šampionátu v době celosvětové pandemie Covid-19 předvedli doma či v tělocvičně před kamerou své výkony a poté kvalifikovaní rozhodčí IFMA jejich představení zhodnotili.

Akce nabídla hned čtyři soutěžní kategorie, a to tradiční tanec WAI KRU, stínování neboli SHADOW BOX, MAX FIT a AERO FIT. Mezi osmnácti českými zástupci se představili třeba také bronzové medailistky z loňského mistrovství světa v Bangkoku Karolína Klusová a Viktorie Bulínová nebo republikový šampion Ondřej Malina. Z řad mládeže to byli Tobiáš Barták, Tomáš Barták, Ema Cardová,“ uvedl Ladislav Horejš.

Medaile nakonec získalo šest českých bojovníků. V disciplíně Max Fit ovládla svou věkovou kategorii Aneta Kadlecová, Nicol Černá (Leonidas gym Dubí) a Lucie Neaguová se těšili ze stříbra a na třetím místě se umístila Veronika Nováková.

Výkon v disciplíně Shadow box zajistil bronzové medaile Milanu Gašperecovi (Leonidas gym Dubí) a Tobiáši Bartákovi.

České zástupce připravili na světový šampionát reprezentační trenéři Ladislav Horejš (Leonidas gym Dubí), Michal Novák, Jiří Apeltauer a Martin Vaňka. Za Českou Muaythai Asociaci se do jedinečného mezinárodního projektu rovněž zapojila Věra Korbášová, která bodovala jednotlivá klání soutěžících.

„Medailistky Nicol Černá (Leonidas gym), Aneta Kadlecová a Veronika Nováková se probojovali na Virtuální festival mládeže UTS, který odstartuje v pátek 20. listopadu a o vítězích se rozhodne do 22. listopadu. Do organizace festivalu se zapojilo přes sedmdesát sportovních organizací, které zajistili svým sportovcům připojení k internetu,“ doplnil trenér české reprezentace Ladislav Horejš z dubského Leonidas gymu.

Galerie

Položek:
4

Související příspěvky

Autor článku

Sportovní redakce
Sportovní redakce Sportovní redakce serveru #udalostiextra.cz, pro veškeré sportovní zpravodajství.

Napsat komentář